Kia-Blokhuis medewerkers

Autobedrijf Blokhuis Amersfoort B.V.

Kia acties & nieuws

Kia-Blokhuis medewerkers

 

 

Roelof Blokhuis

Directeur

roelof@autobedrijfblokhuis.nl

Bert-Martijn Blokhuis

Bedrijfsleider

bert@autobedrijfblokhuis.nl

 

Christiaan Bokkers

Verkoop adviseur

christiaan@autobedrijfblokhuis.nl

 

Willem Huurdeman

Verkoop adviseur

willem@autobedrijfblokhuis.nl

   

Erwin van 't Land

Verkoop adviseur

erwin@autobedrijfblokhuis.nl

 Julius Metekohy

Service-adviseur

julius@autobedrijfblokhuis.nl

   

 Paco Dor

Service-adviseur

paco@autobedrijfblokhuis.nl

 Leny van Wincoop

Administratie

administratie@blokhuisamersfoort.nl

   

 
Verder

Kia gebruikt cookies op haar websites (o.a. kia.com en mijnkia.nl), om de website te analyseren, voor social media en om het gebruiksgemak te vergroten. Door deze melding weg te klikken of gebruik te blijven maken van deze site stemt u hiermee in. Wilt u meer informatie over cookies en hoe ze worden gebruikt, bekijk dan ons cookiebeleid. Hier kunt u ook cookie-instellingen aanpassen.

Toestaan Weigeren
Verder

Websiteverbeteringen

We gebruiken Google Analytics en DoubleClick Floodlight om het verkeer te meten op onze website. Dit geeft ons inzicht hoe bezoekers onze website gebruiken en geeft ons de mogelijkheden om de website te verbeteren.

Informatie delen

We maken gebruik van AddThis functionaliteit zodat u informatie kunt delen met uw vrienden via sociale media.

Video's

Om video's te tonen op onze website wordt een cookie gebruikt om te onthouden waar u bent gebleven tijdens het bekijken van de video.


Geen cookie modus | Lees meer